Гільзованний двигун - вічний двигун

Гільзованний двигун - вічний двигун На дизельні навантажувачі HYUNDAI моделей 20/25/30 / 33DF-7 встановлюється двигун D4BB виробництва HYUNDAI MOTOR COMPANY. Блок циліндрів цього двигуна оснащений змінними гільзами. Гільзовка двигуна має ряд переваг, перед звичайним блоком циліндрів.

 

Як відомо, в процесі роботи циліндри зношуються, приймають бочкообразную форму, що істотно впливає на працездатність і економічність двигуна. При ремонті негільзованного блоку циліндри розточуються під ремонтний розмір. Але неможливо вічно розточувати блок циліндрів. Зрештою, буває, що всі ремонтні розміри вже пройдені і немає сенсу розточувати двигун далі, оскільки поршнів необхідного діаметра просто немає в природі. Потрібно міняти блок циліндрів на новий. Слід пам'ятати і про те, що блок циліндрів є номерним агрегатом, тому необхідно оформляти заміну двигуна документально і займатися не тільки його дорогим і довгим ремонтом, а й оформленням нового номера в паспорті самохідної машини через органи Держтехнагляду після заміни.

При роботі гільзованний двигуна, сам блок циліндрів не зношується. Зношуються гільзи, які виконують роль циліндрів. Але зношені гільзи завжди можна поміняти на нові і зробити це набагато простіше і швидше. Замінивши ЦПГ (циліндро-поршнева група) на нову, ви отримаєте новий двигун.

 

Аналогічна конструкція з гільзованний блоком циліндрів на двигуні D4DD виробництва так само HYUNDAI MOTOR COMPANY. Ці двигуни встановлюються на більш великовагові навантажувачі моделей 35/40 / 45D-7E, 50D-7AE а так само 60/70 / 80DF - 7.

Ці двигуни широко використовуються на комерційному транспорті HYUNDAI. Средньотоннажні вантажівки HYUNDAI HD65 і HD78 комплектуються двигунами D4DD, тільки вони турбовані, а у навантажувачів без турбіни.

Шановний клієнт, в цьому матеріалі, ми хотіли до вас донести, що при виборі техніки потрібно звертати увагу не тільки на ціну, яка на поверхні, а заглянути під капот, оцінити подальшу експлуатацію, виражену в ремонтопридатності і довговічності машини. Додайте сюди посилений керований міст, закриті масляні гальма, збільшений дорожній просвіт і ви отримаєте ідеальний навантажувач для роботи. Його ім'я - HYUNDAI.