Автобуси

Вже більше 10 років ми проводимо ремонт, відновлення, модифікацію і сервісне обслуговування автобусів, в тому числі ЛАЗ різних моделей і модифікацій.

Моделі автобусів: ЛАЗ-695 Н, ЛАЗ-695 НГ, ЛАЗ-695 Т; ЛАЗ-699 Р, ЛАЗ-699 Т 

На підприємстві проводимо різноманітні види ремонтних робіт: відновлення, модернізація та заміна (основа ЛАЗ, пневматична система, встановлення на каркасах нових боковин, повне оновлення салону автобуса, фарбування,ремонт ходової, електрообладнання, щиток кабіни водія, малий і великий мотовідсік, газова апаратура, силовий агрегат і т.д.). За бажанням замовника виготовляємо переобладнання автобусів з бензиновим двигуном ЗІЛ на двигун дизельний ЯМЗ-236.

В процесі ремонту проводиться бітумна обробка металу (у труби, які є основою каркаса автобуса, запускається бітумна смола), що збільшує термін експлуатації автобуса приблизно на 10 років.

На заводі працюють висококваліфіковані працівники, які входять до складу мобільних бригад, що здійснюють сервісне обслуговування техніки. Мобільні сервісні бригади володіють усім необхідним устаткуванням для проведення технічних оглядів, діагностики і необхідного ремонту безпосередньо на підприємстві замовника. Весь персонал нашого підприємства, який задіяний у сервісному обслуговуванні постійно проходить стажування у виробників техніки.