Ремонт с/г техніки

ТзОВ ЛВ Транс Авто є однією з найбільших компаній по ремонту спецтехніки на території Львівської області. Одна з специфікацій нашого сервісу - діагностичні роботи, сервісне обслуговування, ремонт сільськогосподарської техніки: косарки, комбайни, плуги, сівалки, трактори лише маленька частина того, що Ви можете відновити в нашому сервісі. При необхідності майстри змонтують додаткові механізми на сільгоспмашинах.
Ми володіємо всім необхідним обладнанням, що дозволяє максимально точно діагностувати неполадки і провести якісний ремонт. При відсутності запчастин, вони доставляються до місця ремонту в найкоротші терміни. Весь процес від прийому до випуску відремонтованої техніки проходить під строгим контролем, що сприяє своєчасному і якісному виконанню робіт.
Для ремонту великогабаритної сільськогосподарської техніки на заводі є виробничий цех з усіма необхідними пристосуваннями та стендами. Роботи проводяться висококваліфікованими фахівцями.
Подовження експлуатаційних властивостей машин досягається не тільки ремонтом, але і своєчасним проведенням техоглядів і профілактичних ремонтів. Ці роботи також в повній мірі виконуються нашим підприємством. Своєчасне звернення допоможе якісній підготовці до польових робіт і збільшення термінів експлуатації сільгосптехніки.