Ремонт комбайнів

Наше підприємство здійснює ремонти різноманітної с/г техніки, в тому числі і ремонти зернозбиральних комбайнів.

Виробничі площі і висококваліфіковані фахівці дозволяють здійснювати як дрібний поточний ремонт комбайну чи окремих його агрегатів, так і провести капітальний ремон.

Розрізняють два види поточного ремонту:

Неплановий – здійснюється у випадку необхідності  усунення несправностей та/або потребою здійснення попереджувальних ремонтних робіт( потрібність виконання яких може бути встановлена або при експлуатації або при ТО)

Плановий (після сезонний) – необхідність проведення даного ремонту визначається за результатами оцінки технічного стану, яка здійснюється після завершення сезону збору урожаю.

Після проведення діагностики складових частин приймається рішення про зміст та вид ремонту (ремонт, заміна чи капітальний ремонт)

Для капітального і поточного ремонтів комбайнів  періодичність проведення визначається такими показниками як кількість гектарів зібраної площі або кількість відпрацьованих мотогодин двигуном.

Етапи  проведення ремонтних робіт:

·         Доставка техніки

·         Розбір техніки

·         Проведення дефектовки

·         Очищення від забруднень

·         Заміна/ремонт деталей чи вузлів (включає зварювальні роботи)

·         Збірка і фарбування

·         Проведення діагностики (тестування техніки)

Варто зазначити, що проведення капітального ремонту у порівнянні з купівлею нової техніки дозволить значно зекономити Ваші кошти ( економія залежить від зносу техніки, що підлягає ремонту).