Ремонт автонавантажувачів

Наше підприємство виконує ремонт навантажувачів, модернізацію, технічне обслуговування автонавантажувачів львівського виробництва на власних виробничих площах (завод 4000 кв.м м.Дубляни передмістя Львова) у відповідності до конструкторської документації заводу виробника на основі дилерської угоди. Виконуємо поставку оригінальних запасних частин до вісіх моделей львівських навантажувачів.

Після діагностики автонавантажувачів ми зобов'язуємося виконати необхідні роботи по ремонту техніки, а саме: ремонт двигуна, ремонт гідродинамічної передачі, ремонт керованого моста, заміна або ремонт гідроциліндра, ремонт механізмів управління гідросистемою, а також будь-який інший ремонт автонавантажувачів. Якісний і недорогий сервіс навантажувачів від ЛВ Транс Авто є головним пріоритетом сервісної служби компанії.

Пропонуємо Вашій увазі пропозицію з модернізації та переобладнання навантажувачів львівського виробництва з бензиновим двигуном на принципово новий і вдосконалений навантажувач моделі 41.030 з дизельним двигуном.

Деталі модернізаці навантажувача

1. Заміна бензинового двигуна ГАЗ 52-1000 на дизельний моделі Д243-20: 

Двигун ГАЗ 52-1000

  • марально застаріла модель;
  • даний двигун знято з виробництва більше як 15 років назад.

Двигун Д243-20 ММЗ

  • сучасна модель;
  • потужність 57,4 кВт;
  • більш економічініший розхід пального до 7,3 л/год, при русі з номінальним вантажем зі швидкістю 15 км/год;
  • надійний, простий в обслуговуванні

Зовнішній вигляд двигуна

заміна двигуна, ремонт навантажувача
 

2. Модернізація системи зчеплення, шляхом встановлення корзини зчеплення МТЗ-70, дана комплектація зчеплення надійна і практично не виходить з ладу.

3. Заміна підвісної системи старого типу на нову на основі циліндра двохсторонньої дії.

Підвіска автонавантажувача старого типу

  • від динамічних ударів, та при різкому повертанні керма вправо чи вліво зрізає 21 фланець, навантажувач знерухомлюється.

Підвіска нового типу

  • принципово нова конструкція на основі циліндру двохсторонньої дії;
  • надійність зростає на 100%;
  • зменшується радіус повороту, навантажувач може розвертатись практично на місці.

Зовнішній вигляд підвіски

ремонт автонавантажувачів
 

4. Переоснащення схем гідропроводки та вдосконалення електричної схеми електропроводки.

5. Заміна кабіни навантажувача старого взірця на кабіну рамної конструкції підвищеної оглядовості. 

Кабіна старого взірця

модернізація навантажувача

Кабіна рамної конструкції підвищеної оглядовості

 
 

Отже внаслідок модернізації Ви отримуєте принципово новий, надійний дизельний навантажувач моделі 41.030.

У разі виявлення несправності вашої техніки необхідно повідомити нам вичерпну інформацію про тип, моделі і марки машини, причини і наслідки поломки. Будь-який капремонт спецтехніки здійснюється тільки після ретельної діагностики. Послуги з діагностики навантажувачів виконуються виїзною спеціалізованою бригадою інженерів і механіків, яка складає кошторис витрат на запасні частини і визначає вартість необхідних послуг по ремонту навантажувачів. Після цього ми повідомляємо клієнту про те, які ремонтні роботи необхідно провести, а також вирішуємо організаційні питання, що стосуються умов оплати, дати початку і закінчення робіт. Якщо необхідний капремонт автонавантажувачів, доцільно провести роботи на виробничій базі компанії, де є будь-яке обладнання та інструмент, який може стати в нагоді. Без узгодження з клієнтом ніякі роботи не проводяться.