Ремонт грейдерів

ремонт грейдераРемонт грейдерів, що проводиться компанією ЛВ-Транс-Авто, здійснюється на високому рівні завдяки наявному у нас спеціалізованому інструменту, обладнанню та кваліфікованим спеціалістам.

Роботи по ремонту грейдерів:

  • Капітальний ремонт автогрейдерів (ДЗ-98, ДЗ-122, ДЗ-143, ДЗ-186, ГС-10.01, ГС-10.07, ГС-14.02 і інших моделей і модифікацій);
  • Капітальний ремонт причіпних і напівпричіпних грейдерів (ДЗ-6, ДЗ-168, ДУ-29, ДУ-31, СД-105А, ГП-13.01 і інших моделей);
  • Ремонт гідравлічної системи та гідравлічного обладнання;
  • Капітальний ремонт двигунів автогрейдерів (ЯМЗ-236, ЯМЗ-238, Д-243, Д-245 і ін)
  • Повне діагностування та технічне обслуговування;
  • Ремонт ножів і відвальних робочих органів грейдерів;
  • Ремонт ходових частин і рами автогрейдерів.

Основна робота грейдерів полягає в плануванні поверхні земляного полотна, переміщенні ґрунту, очищенні канав і кюветів, очищенні дорожнього покриття від снігу в зимовий час. Тому найбільш часто зустрічаються поломки робочих органів (вигнутий і бульдозерний відвал) і гідравлічної системи.
Наша компанія володіє всім необхідним обладнанням для налагодження гідравлічних вузлів, а так само верстатами і обладнанням, що дозволяють проводити:

Ремонт грейдера ДЗ (ДЗ-98)

Грейдер ДЗ- 98 широко застосовується при будівництві автодоріг, залізничного полотна, аеродромів та об'єктів меліорації. Дана модель стала однією з найпоширеніших моделей грейдерів завдяки своїй надійності, простоті конструкції і дешевизні. Грейдер ДЗ-98 оснащений дизельним двигуном ЯМЗ-238. Фахівцями компанії ЛВ Транс Авто проводяться всі види ремонту та обслуговування грейдера ДЗ-98, а так само капітальний ремонт двигуна ЯМЗ-238.

Грейдер МТЗ

За рахунок практичності і дешевизни грейдер на базі МТЗ знайшов широке застосування в сільському господарстві та на невеликих будівельних об'єктах, де необхідні трактор і грейдер. Запчастина на грейдер МТЗ коштують дешевше ніж на грейдери ДЗ.

Інші моделі грейдерів

Ми готові виконати ремонт грейдерів європейських та світових виробників, в тому числі і грейдери з Китаю.
Провівши ремонт грейдера в компанії ЛВ Транс Авто, ви отримаєте гарантію надійної та успішної роботи своєї техніки на тривалий час.
Якщо Вас зацікавили запропоновані нами послуги, Ви можете зв'язатися з фахівцями компанії за телефонами вказаними на сайті в розділі контакти.