Ремонт катків

ремонт катківЗавдяки багаторічному досвіду роботи в сфері ремонту спецтехніки, ми можемо правильно визначити і усунути несправність практично будь-якої моделі катка, виконати ремонтні роботи будь-якої складності, в тому числі повне відновлення дорожніх катків.
Всі сучасні дорожні катки оснащені гідрооб'ємною трансмісією, тому ремонт або заміна гідрообладнання є однією з основних робіт при капітальному ремонті дорожніх катків. У цьому напрямку нами накопичений багаторічний досвід, а всі нові співробітники підприємства проходять спеціальне навчання.
Ми завжди прагнемо запропонувати своїм клієнтам не тільки найбільш вигідні умови, але і по справжньому нові рішення старих проблем для популярних і сьогодні катків ДУ-47, ДУ-48, ДУ -49.
Через руки наших фахівців проходять також імпортні катки таких виробників як - BOMAG, HAMM, VIBROMAX STAVOSTROI. Наше підприємство має багатий досвід по ремонту дизелів таких марок як DEUTZ, ZETOR, HATZ, ISUZU. Ми маємо налагоджені зв'язки з оперативної поставки фірмових запчастин, що скорочує терміни ремонту.

Ремонт вітчизняних дорожніх катків

Ремонт вітчизняних дорожніх катків в ЛВ-ТРАНС-АВТО - це величезний досвід по роботі з усіма видами дорожньої техніки, що випускалася на території колишнього СРСР. Ми маємо власне обладнання для ремонту катків дорожніх будь-якої складності.
Підприємство володіє досвідом з переведення вітчизняних дорожніх катків на імпортні комплектуючі в процесі відновлення або капітального ремонту, що дозволяє поліпшити споживчі характеристики дорожньої техніки.

Ремонт імпортних дорожніх катків

Завдяки потужній виробничій базі і можливості самостійно здійснювати професійний ремонт імпортних дизелів для дорожньої техніки ми можемо запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні умови ремонту дорожньої техніки імпортного виробництва.
Вже давно відомо, що переведення імпортних дорожніх катків на вітчизняні комплектуючі не виправдовує себе економічно, а зберегти початкові технічні характеристики дорожньої техніки під силу, мабуть, тільки фахівцям нашої компанії.