Меню Закрити

БК із бонусом: головні переваги

Досвідчені користувачі – це потенційні клієнти букмекерської контори, які отримують від особистих ставок стабільний прибуток. Ставки вважаються єдиним джерелом для заробітку і для букмекерів, чому більшість із них намагаються залучити користувачів та заохотити своїх клієнтів. БК із бонусом пропонують можливість скористатися новими умовами гри за програмою лояльності.

Букмекербонусна програмаСума у гривнях
1хСтавкаСтрахування ставки, кешбек10 000-16 000
ФонбетБезпрограшна ставка1000
ПаріматчФрібет1000
ОлімпбетWelcome bonus1500
Ліга СтавокБонус до 10 00010000

Часто букмекерські контори пропонують щедрі акції, бонусні нарахування у виконанні додаткових дій. БК із бонусом мають свої переваги. Дані заохочення є єдиним засобом отримання вигідних умов. Для користувачів, які запланували пройти реєстрацію в одній конторі, вони можуть робити ставки відразу на кілька спортивних подій. Важливо ознайомитись необхідною інформацією, щоб у результаті не упустити власну вигоду.

Бонусна програма у букмекера пропонується тільки за актуальними пропозиціями. Відтепер гравцям не доведеться заходити на всілякі букмекерські портали у пошуках справжньої вигоди. Уся ця робота вже виконана за гравців, тому надійні букмекерські контори пропонуються на одному офіційному сайті.

БК із бонусом: головні переваги

Що пропонують бк з бездепозитним бонусом

Насправді існує безліч вигідних бонусних програм, що надаються на певний час. Тепер БК з бездепозитним бонусом надає можливість отримати акції, призові кошти для новачків гравців, а також програма лояльності для потенційних користувачів:

 • Бонус нараховується під час створення облікового запису та поповнення ігрового рахунку, внаслідок чого зараховується фіксована сума, яку гравці зможуть витратити на реальні ставки. Також пропонуються бонусні нарахування за перші кілька поповнень.
 • БК із бездепозитним бонусом надає щедрі акції, які також видаються лише після проходження реєстрації.
 • Бонуси за створення нового поповнення у певний час дня.
 • Бонуси грошима надаються за активність дій користувача будь-яку подію чи матч.
 • Конкурси з додатковим розіграшем бонусних нарахувань та цінних призових коштів.
 • Бонусні нарахування та акції для тих, хто постійно програє. У цій категорії зазвичай представлені категорії вкладень чи кешбеку на програні кошти.

Особливості бк контор з бонусом та заохоченнями

Якщо бонусні нарахування в момент створення облікового запису гравці можуть використовувати лише один раз, а турніри та акції можуть закінчитися відразу через певний час, то програма лояльності – вважатиметься єдиним джерелом для стабільного доходу. Так можна отримати реальну нагоду за свої ставки на спортивні дисципліни. Ця програма є в кожній букмекерській конторі з заохоченнями та акціями, а діє за таким принципом:

 • Відсоток від будь-якої зробленої ставки, виграної або програної, яка автоматично надходить на бонусний рахунок.
 • За деякі ставки нарахування буде більше, а з ними будуть бали.
 • По накопиченню бонусних очок гравець може розраховувати підвищення статусу, у результаті користувач може перейти новий рівень. Додатково гравцям нараховуються справжні гроші, також пропонуються фрібети, сума якої з кожним новим рівнем збільшуватиметься.
 • Певні програми від БК контори з бонусом розглядають додаткові переваги: релоад-бонус, кешбек, а також відсоток збільшення статусу.

БК контори з бонусом здатні розкрити всі тонкощі процесу, і надають максимальну зручність для своїх користувачів, оскільки лише бонусна програма здатна подарувати найкращі пропозиції на найвищому рівні.

Бездепозитний бонус у букмекерських конторах: інші різновиди

В Україні особливо на ринку беттинг часто спостерігається величезна конкуренція. Організації різними способами намагаються залучити до контори клієнтів, також намагаються запропонувати за це безліч бонусних нарахувань і навіть програму лояльності. Тому букмекерські контори бездепозитний бонус пропонують насамперед. Тож розглянемо, які варіанти нарахувань ще пропонуються для новачків:

 • Бонусне нарахування під час створення облікового запису. Майже кожна контора пропонує такий різновид премій. Найчастіше серед них представлені кеш-бонуси, електронні гроші, які контора готова пропонувати своїм клієнтам під час чергової ставки. Бездепозитний бонус букмекерські контори нараховують насамперед, але після цього потрібно поповнити рахунок, хоча б за мінімальною сумою.
 • Бонусне нарахування за перше поповнення ігрового рахунку. Поповнивши ігровий баланс, користувач може отримати призові кошти від букмекерської контори. Бездеп від українського букмекера не зрівняється з депозитним бонусом, оскільки другий варіант нараховується у тому розмірі, скільки гравець вносить до ігрового рахунку. Припустимо, розмір поповнення становив 10000 гривень, то винагорода становитиме такий самий розмір.
 • Бездепозитний фрібет. Одним з найпривабливіших і неймовірно вигідних варіантів нарахувань вважаються фрібети. Насправді букмекер дозволяє випробувати успіх без додаткових вкладень. Цей варіант заохочення зустрічається не дуже часто, тому бонуси букмекерів без поповнення рахунку можуть вивести новий рівень.

Особливості БК з бонусом за реєстрацію

Кожен знає, що ставки на спортивні події можна робити за рахунок додаткових умов. Насамперед гравцям доведеться пройти в бк з бонусом за реєстрацію верифікації особи. Відповідно, за це доведеться пройти реєстрацію. Для цього користувачам необхідно заповнити реєстраційну форму:

 • Для початку вводяться ініціали користувача;
 • Після цього потрібно активувати номер телефону, ввівши код, який прийде на електронну пошту;
 • У бк з бонусом за реєстрацію дає реальну можливість створити обліковий запис при переході за посиланням, яке буде знаходитись як повідомлення в емейл.
 • Після заповнення анкети потрібно узгодити умови закладу.

У букмекера з заохочення за створення облікового запису представлені всі умови для повноцінної гри. Покращені ігрові автомати та сучасні умови будуть доступні лише гравцям, які пройдуть реєстрацію.

Бк з бездепозитним бонусом 2021 року: умови отримання

Кожен користувач може розглянути найкращі умови від букмекерської контори, яка пропонує різноманітні заохочення. Тому букмекери з бездепом та іншими бонусами 2021 року постійно вигадують нові варіанти для отримання заохочень. Наприклад, оператори, які розвивають мобільну версію БК, насамперед думають про те, як надати користувачам подвоєні спини. Вони подвоюють загальну суму вітального заохочення, не тільки при реєстрації та вході в особистий обліковий запис, але й за проходження реєстрації в мобільному додатку.

У бк з бездепозитним бонусом 2021 року вважається лідером серед рейтингу найкращих закладів з числа беттинга. Щедрі користувачі можуть порадіти новим пропозиціям. Кожен може скористатися власною фантазією, щоби створити оригінальні пропозиції. Іноді букмекерські контори можуть підстрахуватися, щоб гравець не йшов після фрібет ставок. У разі бонуси можна забрати відразу після виконання всіх умов.

Актуальність БК з бонусом на перший депозит

Повну інформацію про актуальні заохочення за 2021 рік можна почитати у нашій статті. Акції від різних букмекерських контор пропонуються на різні свята, іноді за активність користувача. У БК з бонусом на перший депозит додатково розігруються цінні грошові призи: авто, житло, телефони та багато іншого.

Зазвичай гравці повинні вибирати певні спортивні події, в результаті виграшу вони зможуть отримати додаткові можливості. БК з бонусом на перший депозит пропонує короткострокові та довгострокові бонусні заохочення. Слід розуміти, що прості види акції мають певний період, тому рекомендується уважно простежити за термінами, особливо після закінчення проекту, щоб приєднатися до нового.

Букмекер з заохоченням за поповнення рахунку розглядає різні варіанти. Тому практично кожен оператор готовий буде надати своїм користувачам нові акції, а також турніри. За участю у розіграші лотереї, користувачі можуть заробити великі призи. А у турнірах очікує нова можливість подвоїти усі кошти. Достатньо виконати низку завдань, щоб розраховувати на додаткові кошти. Найкращі призи видаватимуться тим, хто займе лідерське місце. Лише лідерам будуть надані привабливі бонусні заохочення. Окрім бонусних нарахувань, вони можуть розраховувати на реальні виграші у певному обсязі, головний приз може сягати 5 млн. доларів.

Способи для відіграшу у бк з безкоштовним бонусом

Найчастіше бонусні заохочення у букмекерських конторах вимагають обов’язкового відіграшу. Так, щоб в результаті перетворити бонусні нарахування на реальні гроші, доведеться виконати умови БК з безкоштовним бонусом, щоб відкрилася можливість укладати угоди на суму, встановлену у розмірі певного ліміту. Проаналізувавши всі основні умови щодо відіграшу бонусних нарахувань у букмекерській конторі, користувачі можуть погодити отримання коштів або відмовитися від них.

 • Різновиди парі. У БК з безкоштовним бонусом запропоновано нарахування на певні парі. Але пропозиція діє певні типи: експреси чи ординари. Часто зустрічається перший варіант, оскільки саме експреси вважаються ризикованим варіантом ставок. Тому в обов’язковому порядку слід поцікавитися, які саме заклади в бк враховуються при переказі коштів на реальні гроші.
 • Мінімальний коефіцієнт. У букмекера з бонусом без вкладень зобов’язує всіх гравців бонусу відігравати призові кошти на угоду з попередньо виявленим мінімальним котируванням, наприклад, у розмірі 1.30-1.50.
 • Вейджер. Насправді ця пропорція означає обсяг тих ставок, які доведеться ставити з особистого рахунку, щоб в результаті змінити бонусні кошти на справжні гроші. Наприклад, контора дарує суму у розмірі 1000 гривень, але вказує, що в даному випадку діє вейджер х5, то в цьому випадку гравцям доведеться прокрутити до 5000 гривень. Тільки після цього гравець зможе отримати до своїх виграшів преміальні у розмірі 1000 гривень.

У будь-якому разі необхідно звернути увагу на терміни відіграшу. Іноді на це дається тиждень, 20 днів або цілий місяць.

Висновки коштів у бк із бонусом після реєстрації

Якщо розглядати виведення коштів, то в даному випадку користувачам доведеться створити обліковий запис. Іншого виходу у букмекера немає, оскільки при здійсненні угод у безкоштовному форматі виграні кошти неможливо вивести. Саме реєстрація в БК з бонусом вважається обов’язковою умовою для вчинення угоди, а також для виведення виграних коштів. Для цієї мети надається можливість використання: банківської картки, електронного гаманця, мобільного та онлайн банкінгу. Покращені версії пропонуються для всіх користувачів, хто реально виграв будь-які кошти.