Меню Закрити

БК із фрібетом

У численних букмекерських конторах останнім часом актуальними вважаються фрібети. Про них говорять практично у всіх інформативних порталах, а також у тематичних форумах. Але мало, хто уявляє собі бк із фрібетом. Але лише професіонал здатний зрозуміти, що це безкоштовні ставки, які видаються кожному користувачеві за проходження реєстрації на офіційному сайті букмекерської контори.

Надаються від бк з фрібетом та інші заохочення, які можуть допомогти отримати чистий прибуток. Так гравці зможуть продовжити процедуру та просто продовжити свої дії за рахунок отриманих коштів. Кошти видаються букмекером гравцеві абсолютно безкоштовно. Тоді чистий дохід приходитиме на особистий рахунок беттора, він зможе використовувати їх у будь-якому напрямку.

Отримати безкоштовні ставки від букмекера можна лише після реєстрації. Процедура ця нескладна і триватиме лише кілька хвилин. Щоб активувати особистий обліковий запис, достатньо ввести особисті дані, електронну пошту, куди прийде посилання для активації. Після цього прийде запит на угоду отримання бонусного нарахування.

БК із фрібетом

Різновиди бонусів бк контори з фрібетом за реєстрацію

Безкоштовні ставки у букмекерських конторах видаються лише за виконання необхідних умов:

 1. У БК контори з фрібетом за реєстрацію також нараховується вітальний фрібет.
 2. Перший депозит.
 3. Користувачеві буде запропоновано участь у тимчасових бонусних програмах та акціях.
 4. Нараховується фрібет і за рахунок завантаження мобільного додатка.
 5. Фрібет створення облікового запису в бк можна отримати і першу ставку.
 6. Допустимі заохочення і отримання нового статусу.

Особливості бк із фрібетом без депозиту

Заохочення, що пропонуються, можуть стати привабливою пропозицією для кожного користувача без винятку. Якщо вирішили отримати бонусне нарахування за рахунок додаткових заохочень, то бк із фрібетом без депозиту – це найрідкісніший бонус, який оператори букмекерських контор даруватимуть практично всім. За розміром дані заохочення досить скромні. Тобто пропонується 500-1000 гривень та не більше. Отримані подібні бонуси в бк з фрібет без депозиту відігравати не доведеться.

Також слід звернути увагу на кілька основних моментів:

 • Якщо ви маєте намір робити ставку, використовуючи безкоштовні фрібет від бк, і вона виграє, то користувачеві доведеться поповнити рахунок. Платіжний сервіс, що використовується в момент поповнення рахунку, буде прив’язаний до особистого облікового запису. Після чого гравець зможе схвалити будь-яке виведення коштів.
 • Бездепозитні фрібети миттєво згоряють, тому їх потрібно використовувати протягом одного тижня відразу після реєстрації.

Актуальний список БК з фрібетом

Більшість інформативних порталів відзначають, що існують такі букмекери, які готові надати велику суму виграшу. Весь список бк з фрібет можна порівняти з іншими варіантами. Функціонал та всі пропозиції можна розглянути в окремій таблиці, де будуть перераховані основні заохочення.

Букмекерська контораФрібет (грн)Умови отриманняУмови відіграшу
Леон20 тис.Реєстрація та поповненняПарі при кеф від 1.5, від 500 грн
Бетсіті1500РеєстраціяПарі – 1.3 – 3.5
Ліга Ставок30 тис.Реєстрація та депозитПарі на суму понад 1 млн гривень протягом місяця після реєстрації
Фонбет15 тис.Реєстрація та поповненняСтавка при 1.3 та при 500 грн

Букмекерська контора з фрібет може порадувати і іншими заохоченнями. Особливих модифікацій у бонусних заохочень у букмекерській конторі немає. Зазвичай формат цієї пропозиції загальний. Вимоги до відіграшу пропонуються у різному форматі, оскільки кожен оператор встановлює власні правила та умови у наданні бонусних нарахувань.

Бонусні заохочення від Топ БК з фрібетом

Фрібети – не єдине, що надається користувачам, достатніх бонусних пропозицій. Але й загальна кількість топ бк з фрібетом постійно збільшується, оскільки багато хто готовий запропонувати найкращі бонусні заохочення від різних букмекерів. Крім того, серед певних категорія бонусних заохочень можна виділити такі варіанти:

 • Кешбек. У топ бк із фрібетом – це вдалий різновид пропозиції, де гравці за програні кошти можуть отримати додатковий відсоток від загальних внесених до бк коштів. Кешбек зазвичай нараховується у певний час, наприклад, протягом певного терміну дії акцій, або за місяць.
 • Турніри. Також до списку найкращих букмекерів із фрібетом увійшли ті заклади, які пропонують акції з наданням ігрових балів та купонів. Гравці можуть брати участь у різних турнірах, а також у розіграші призового фонду.
 • Підвищені кефи. До цього бонусу зазвичай відноситься: “Експрес дня”, але або “нуль відсотків маржі”. У цьому реченні букмекери намагаються збільшити розмір коефіцієнтів різні топові події, або пропонують додатковий кеф при розрахунку виграшної суми ставки.

Всі перелічені пропозиції максимально зручні лише завдяки тому, що не мають жодних інших умов по відіграшу. Приймати участь у цій категорії зазвичай можуть практично всі користувачі.

Принцип формування бк із фрибетом без поповнення

Формування фрібетів здійснюється спеціально для користувачів, які можуть користуватися доступністю, можливістю виведення виграних коштів. Список бк з фрибетом без поповнення – це перелік контор з наявністю банальних бонусів перше поповнення, а й отримання коштів у певне дію, наприклад за проходження реєстрації, що у турнірі та багато іншого. Умов бк з фрібет без достатнього поповнення, потрібно лише ретельно вивчити всі тонкощі процесу. В даному випадку видаються реальні гроші, жодних додаткових умов не передбачено.

Також користувачам більше не доведеться шукати фрібет у бк без депозиту, потрібно лише ознайомитись із правилами їх отримання на нашому сайті. Рейтинг букмекерських контор часто оновлюється, тому кожен має шанс скористатися свіжими пропозиціями від контор. Та й запитувати, як отримати фрібети не доведеться. Кожен користувач України та інших країн зможе скористатися різними акціями букмекерської контори.

Особливості бк із фрібетом

До цієї категорії можна вписати безкоштовні ставки, які користувачі можуть отримати від операторів букмекерської контори за реєстрацію. Щоб отримати дані бонуси, поповнювати ігровий рахунок не доведеться, достатньо лише авторизуватись на сайті. Це можна зробити і після встановлення на свій мобільний пристрій спеціальної програми.

Розмір такого бонусу варіюється і може становити 1000-3000 гривень. Зате додатково до цих заохочення можна робити єдину ставку, щоб при отриманні виграних коштів, отримати потрібну суму. Серед тимчасових акцій додатково виділити додаткові категорії, у тому числі бонус за скачування програми.

Як знайти найкращу українську бк з фрібетом?

Букмекерських контор на території України достатньо, тому беттори починають відчувати серйозні труднощі, обираючи один із них. Найпростішою порадою при цьому може послужити момент, де для порівняння беруться певні коефіцієнти від різних бк. Вибрати найкращі українські бк із фрібетом можна на вигідних умовах. Але є безліч інших нюансів, на які слід звернути особливу увагу:

 • Надійність. Букмекерів можна поділити на кілька категорій, з досвідом роботи, з великою репутацією у сучасному беттінгу. Тому користувачі повинні звернути увагу на ресурси, які мають гарну репутацію.
 • Коефіцієнти. Як згадувалося раніше, то множники – найважливіший критерій у визначенні чесності будь-якого букмекера. Але тут слід розуміти, що жодна контора не здатна запропонувати щедрі коефіцієнти. До того ж, чим вище виявиться ймовірність виграшу, тим менші шанси на те, що подія принесе вам гроші. Це основна істина, яка стосується всі українські бк із фрібетом.
 • Покриття. При виборі БК важливо звернути увагу на те, наскільки добре підтримуються будь-які популярні види спорту. Серед усіх основних варіантів цей факт вплине на прибутковість. Справа в тому, що контори витрачатимуть власні зусилля на проведення аналізу та вибору букмекера з фрібетом в Україні. Відповідно, зосередитися на ставках буде неможливо.
 • Переходьте на тематичні форуми, де гравці матимуть змогу отримати посилання на отримання бонусів від різних букмекерських контор. Так, користувачі зможуть максимально оцінити всі свої шанси на отримання реальних коштів. Особливо слід звернути увагу на корисність кожної інформації.

Не важливо, які саме бонусні заохочення гравець вирішив отримати, але слід уміти читати всі дрібні шрифти, щоб пояснити всі умови бонусів та інших пропозицій. В інших ситуаціях може статися, що гравець не зможе скористатися ними. Не робіть ставки у конторах, які не відповідають стандарту. Та й не варто робити ставки на улюблений вид спорту, оскільки вони можуть бути розміщені лише для певної дисципліни, наприклад, на волейбол.

Ліцензійні українські бк із фрибетом без відіграшу

Важливість дозволу діяльність азартних ігор не можна применшувати. Тому наявність відповідних документацій є гарантією чесності компанії. Більш того, ліцензійні портали доступні без додаткових утиліт або дзеркал. Українська сторона з фрибетом без відіграшу повинна мати ліцензію, отриману в цій же країні, або в будь-якому іншому популярному регуляторі. Лише перевіривши наявність ліцензії можна бути впевненим, що гравець не потрапив до шахрайської системи, які будь-якої миті можуть заблокувати особистий аккаунт беттера, не виплатять жодної копійки.

Декілька особливостей БК з фрибетом без відіграшу можна виділити в наступному:

 • Конфіденційність особистих даних;
 • Максимально надійний захист інформації, що вводиться гравцем, особливо реквізити банківських карток;
 • Своєчасне виведення виграшів.

Найпопулярнішими українськими букмекерами з безкоштовними ставками без відіграшу, які мають ліцензію, можна вважати такі варіанти:

 • Мелбет. Засновано контору у 2012 р. на Кіпрі. З того часу активно пропонує свої послуги українським користувачам. Працює відповідно до ліцензії, отриманої в Кюрасао. Пропонує понад 30 видів спорту.
 • Олімп. Однією з найпопулярніших букмекерських контор в Україні. Є у гравців можливість без перешкод робити ставки на двадцять та більше видів спорту. Має простий і зручний інтерфейс дванадцятьма мовами. пропонуються оригінальні бонусні заохочення та приблизно 800 різних беттингових ринків. Маржа встановлена у розмірі 5% у прематчі та 10% у лайв. Жодних додаткових нарікань на діяльність букмекерської контори немає, оскільки користувачі можуть постійно спостерігати за високими коефіцієнтами та численними подіями в лайв-режимі.
 • З’являється у 2018 р. Працює за рахунок ліцензії Кюрасао. Головна відмінність від інших букмекерів – досить солідний приз у розмірі 200 відсотків повернення на поповнення рахунку. Також є кілька видів спорту, а мінімальний розмір ставки становить 1 грн. Надано багато різних способів для виведення виграшів, а ліміт на максимальну суму до 30 тис. грн.

Все одно гравці можуть обирати ті заклади, які припадуть до смаку. І не важливо, чи мають вони ліцензію, чи працюють неофіційно. Навіть серед таких можуть з’явитися букмекерські контори, що мають низьку маржу та інші якості.