Меню Закрити

Букмекерська контора Pin-up

pinup

Букмекерська контора Pin-up отримує офіційну ліцензію для роботи на території різних країн. Першу ліцензію з дозволом ведення азартної діяльності було отримано ще у 2014 році, а ставки починає приймати у 2020 році. Букмекерська контора Pin-up згідно із законодавством країни вступає у світовий ринок беттінга. Діяльність контори особливо зручна та проста. Засновано букмекерську контору в 2007 році, і до 2014 року працював неофіційно. Засновником контори є ТОВ “Уїльям Хілл”.

НазваPin-up
Рік заснування2007
ЗасновникТОВ «Уїльям Хілл»
БонусиЄ
НапрямокБукмекерська контора, казино

Популярний букмекер Pin-up готовий запропонувати лише вигідні умови для своїх користувачів, тому пропонує вигідні ставки у зручному розмірі. Власники контори справно виконують будь-які вимоги законодавства у сфері регулювання азартних ігор. Вигідно робити ставки за мінімального розміру, поповнити депозит можна у розмірі не менше 20 доларів, на виведення коштів коштує свій ліміт. Зручно користуватись мобільним додатком.

Як здійснити вхід до пін ап бет?

Кожен певний процес, пов’язаний із реальними грошима, вимагає попередньої реєстрації у букмекерській конторі. Тому практично кожен зможе розраховувати на отримання додаткових привілеїв, якщо він увійде в Пін ап бет будь-яким зручним способом після створення облікового запису. Пройти реєстрацію можна декількома способами: традиційним, ввівши телефон та емейл, або за допомогою активної сторінки у соціальних мережах.

Щоб здійснити в пін ап бет вхід, достатньо скористатися такими діями:

 • Відкрийте головну сторінку офіційного порталу.
 • Перейдіть по опції “Увійти”.
 • Впишіть номер телефону або код із повідомлення.
 • Виберіть клавішу «Профіль» та натисніть по ньому.

Після даних дій, можна сказати, що в пін ап бет вхід здійснено. Особистий кабінет користувача досить просто і складається із шести категорій:

 • Профіль, де вводяться особисті дані.
 • Баланс, видається інформація про наявність суми, відомості про бонусні нарахування.
 • Ліміти, відомості про проведений статус ідентифікації особи та обмеження на переказ коштів.
 • Бонуси є меню для активації бонус-кодів.
 • Історія за операціями, відображаються всі виконані раніше грошові перекази.
 • Безпека, виділяється історія різних відвідин.

Мобільна версія бк пін ап бет

Букмекерська контора має додатково модифікацію офіційного порталу, призначеного для мобільних пристроїв. Мобільний варіант сайту пін ап бет відкривається автоматично після того, як користувач введе до пошукової системи доменну адресу контори. Мобільна версія повністю оптимізована під маленькі екрани телефонів. Пін ап бет-букмекер дає реальну можливість робити реальні ставки на різні спортивні дисципліни.

Мобільною програмою бк pin-up можна користуватися на телефонах з операційною системою Андроїд. Дану програму можна завантажити безкоштовно з офіційного сайту букмекерської контори. Для встановлення достатньо виконати такі дії:

 1. Перейдіть до категорії «Додаток для Андроїд».
 2. Виберіть опцію «Завантажити», а потім на «ок».
 3. Виберіть “Встановити”.

Для входу в особистий обліковий запис через телефон, виконайте такі дії:

 1. Натисніть на “Увійти”.
 2. Вкажіть свій номер телефону та пароль із повідомлення.
 3. Увійдіть через “Увійти”.

Реальні відгуки про букмекерську контору pin-up

Дуже часто, коли у користувачів різних розважальних закладів чогось не виходить, вони часто залишають про нього відгуки. Звичайно, вони описують кожен момент, у яких йдеться про те, що грати в конторі не дуже зручно. Але букмекерська контора pin-up відгуки не приховує, особливо негативні, оскільки більшість користувачів отримують зворотний результат, лише через власну дурість.

Букмекерська контора pin-up відгуки надає своїм клієнтам як інформацію, яку можна використовувати у будь-який зручний час. Кожен користувач розповідає про те, куди саме робив ставку, і яку суму зміг отримати. Але реальні відгуки про букмекер pin-up несуть і позитивний характер. Завдяки цьому користувачі можуть повчитися на інших помилках.

Коефіцієнти букмекерської контори pin-up

У букмекерській конторі часто встановлюють низький рівень маржі на хокей, баскетбол. Отже, у букмекерській конторі досить вигідно укласти угоду на такі види спорту. Але пінап БК Україна додатково виставляє середній рівень комісійних виплат для ставок на різні спортивні події, що становлять 6-8 відсотків. Але розмір маржі залежатиме від обраної дисципліни та турніру.

Дзеркало букмекерської контори pin up

Часто при виборі букмекерської контори люди забувають почитати про те, де отримано ліцензію. Через наявність закордонної ліцензії контори піддаються автоматичному блокуванню. Обійти це можна, налаштувавши браузер під інші параметри, але при цьому доведеться відключити блок вірусів. А комп’ютер виявляється вразливим. Тому, щоб цього не відбувалося, пропонується використовувати дзеркало від букмекера pin-up, що помітно полегшує процедуру входу в офіційний портал. Завдяки такому варіанту обходу, гравці можуть скористатися звичними для себе даними.

Букмекерська контора pin up дзеркало – це точна копія офіційного ігрового порталу, де практично всі функції повторюються. Єдина різниця – доменне ім’я, яке відрізняється. Дзеркало виконує основні функції букмекерської контори. Основні налаштування та особистий кабінет можна вибирати у звичному форматі. Букмекерська контора pin up дзеркало полегшує процес пошуку. Тут беттори зможуть обирати спортивні події, лінії, розпис, також можуть отримувати бонуси та навіть робити ставки у фіксованому розмірі. Одним словом, все відбуватиметься так, як і при цьому порталі букмекера.

Де взяти посилання, щоб завантажити букмекерську контору pin-up

Дуже зручно завантажити букмекерську контору на будь-який мобільний пристрій. Для цього можна скористатися пропозиціями на офіційному веб-сайті букмекера. Одним словом, зручно завантажити букмекерську контору pin-up, доступну для всіх, а можна прямо на основній сторінці скористатися зручним посиланням для встановлення. Використовувати такий підхід дуже зручно та досить просто.

Установка порталу Пін-Ап букмекера можлива у найзручніший спосіб, тобто за допомогою Плей Маркета. Такий підхід дозволяє зручно користуватися мобільним додатком. Букмекерська контора, призначена для користування через смартфони – це максимальний комфорт, оскільки тепер не доведеться бігти до персонального комп’ютера, щоб робити ставки на вигідних умовах. Використовувати такий варіант можна у будь-який час, незалежно від того, де б він не знаходився. Головне, щоб був повноцінний доступ до Інтернету.

Поповнення депозиту у букмекерській конторі pin up Україна

Останнім часом контора підтримує основні популярні методи для поповнення ігрового балансу та можливості виведення коштів. Контора не стягує плату за переказ коштів, а перерахування зазвичай не займає більше кількох хвилин. Pin up букмекерська контора Україна дозволяє своїм клієнтам користуватися такими платіжними сервісами:

 • Електронними гаманцями Ківі, Вебмані тощо.
 • Банківські картки.
 • Мобільний або онлайн банкінг.
 • З допомогою терміналів.

Українська букмекерська компанія Пін Ап дозволяє скористатися будь-якими опціями з можливістю робити реальні ставки. Але для цього доведеться пройти верифікацію особи. Для цього виконайте такі дії:

 • Виберіть категорію “каса”.
 • Виберіть спосіб поповнення ігрового рахунку.
 • Впишіть необхідну суму, там клацніть на клавішу «Поповнити».

Зазвичай контора намагається перераховувати кошти на баланс миттєво, як користувач підтвердить операцію. Але в певних ситуаціях ця процедура може тривати до тридцяти хвилин. Контора Пін Ап встановлює мінімальний розмір поповнення 100 гривень. Максимальний рівень суми залежатиме лише від певного способу поповнення ігрового рахунку, який не повинен перевищувати 60 тис. гривень.

Online букмекерська контора pin up пропонує вигідну бонусну програму

Компанія особливо приваблює своїх клієнтів численними бонусними пропозиціями. Є кілька варіантів, які pin up букмекерська контора online надає як стартовий бонус у розмірі до 30 тис. гривень. Нараховується бонус за реєстрацію та поповнення депозиту. Отримане заохочення необхідно відігравати за допомогою експрес-ставок у розмірі, встановленій конторою. Pin up букмекерська контора online нараховує призові кошти за переможні експреси. Контора також нараховує бонуси обсягом 100 відсотків.

Онлайн букмекер pin up – це реальна можливість заробляти за рахунок отриманих коштів. Додатково щотижня пропонується кешбек, який повертає втрачені на ставках кошти. Розмір кешбеку має неординарний розмір, тому він змінюється.