Ремонт мікроавтобусів

ремонт мікроавтобусівМікроавтобуси - це окрема категорія автотранспорту. За своїм призначенням вона ділиться на вантажні, вантажопасажирські та пасажирські. До останнього класу автомобілів відносяться мінівени і автобуси, місткість яких не перевищує 25 місць. Для малого бізнесу мікроавтобус є незамінним помічником. Він дуже зручний для перевезення груп людей і невеликих вантажів. ЛВ Транс Авто спеціалізується на технічному обслуговуванні та ремонті мікроавтобусів імпортного виробництва. Ми виконуємо роботи по ремонту ПНВД (паливного насоса високого тиску) і форсунок, поточного та капітального ремонту двигунів, ходової і гальмівної систем широкого модельного ряду мікроавтобусів:

  • Citroen (Jumper, Jumpy),
  • Reno Trafic,
  • Opel Vivaro,
  • Mercedes (Sprinter),
  • Ford Transit,
  • Volkswagen (Transporter, Crafter, Caravelle).

Якщо Ви роздумуєте, де відремонтувати Ваш мікроавтобус, тоді звертайтеся до нас. Наш професійний персонал, після проведення діагностики, надасть інформацію про стан Вашої техніки, чи можна відремонтувати деталі чи деталі підлягають заміні і назвемо вартість робіт.
У нас є все необхідне обладнання і спеціалізовані інструменти для здійснення професійного ремонту в найкоротші терміни.

Технічне обслуговування мікроавтобусів

Мікроавтобуси потребують ремонту і технічне обслуговування не рідше інших транспортних засобів.
Технічне обслуговування - це комплекс заходів, які спрямовані на підтримку робочого стану мікроавтобусів. Для того, щоб не задаватись питанням як відремонтувати Ваш транспорт і збільшити термін експлуатації мікроавтобуса без проведення дорогого капітального ремонту, рекомендуємо регулярно проводити діагностику, здійснювати необхідні заходи з поточного ремонту, здійснювати заміну масел і фільтрів при рекомендованому ”пробігу”.
Якщо у Вас все ж виникла потреба у якісному ремонті - телефонуйте нам, повідомте майстру марку автомобіля, характер несправності і він призначить зручний для вас час  приїзду.