Ремонт екскаваторів

ремонт екскаваторівЕкскаватори та інша важка будівельна техніка експлуатуються в складних умовах, пов'язаних з тривалими динамічними і статичними навантаженнями. Машини та механізми працюють на відкритому повітрі в будь-яку погоду, їх робочі пристрої долають опір мерзлих і скельних грунтів і переміщують вантажі великої маси. Оперативний ремонт і регулярне технічне обслуговування спецтехніки, яким займається наша компанія, є обов'язковою умовою її ефективної і тривалої експлуатації.
Терміновий ремонт екскаваторів і екскаваторів-навантажувачів проводиться нами як прямо на будівельному майданчику, так і на території нашого заводу. Ремонт екскаваторів включає два основних види робіт:

  • діагностика і ремонт гідравлічного устаткування;
  • ремонт і заміна елементів ходової частини машин.

Гідравліка

В ході ремонту гідравліки наші технічні фахівці проводять демонтаж і дефектовку насосів, приводів, розподільників, циліндрів - всіх вузлів і агрегатів, що беруть участь в роботі основного і додаткового навісного обладнання екскаватора і приймають на себе основні навантаження і тертя. При необхідності ми прокладемо додаткові лінії гідророзводки для монтажу навісного обладнання і здійснимо його пусконаладку.

Ходова частина

Для екскаватора, який працює на грунті, часто в умовах складного рельєфу і пересіченій місцевості, ходова частина вразлива за визначенням. Наша компанія готова швидко і прямо в польових умовах здійснити ремонт і заміну гусеничних ланцюгів і ведучих коліс, окремих деталей ходової частини. У стаціонарних умовах ми проводимо складні роботи по перебиранні і заміні деталей трансмісії, мостів, редукторів.

Технічне обслуговування спецтехніки

Своєчасний ТО спецтехніки - гарантія того, що їй не буде потрібно набагато дорожчий і клопіткий ремонт (або він буде потрібно не так швидко). Виробнича база та кваліфікація працівників нашої компанії дозволяють успішно виконувати всі види обслуговування спецтехніки у Львові.
Співпраця з нами в сфері поточного ремонту та планового обслуговування спеціальної техніки - гарантія збільшення її експлуатаційного ресурсу і впевненою роботи без поломок і простоїв протягом багатьох років.